Petra Chadimová

Lektorka tance
Brief info

Tancem žiju více jak 20 let. Nejprve jsem se věnovala sportovním společenským tancům, po ukončení soutěžní kariéry jsem ovšem propadla kouzlu kubánské salsy a brazilského zouku. V roce 2015 jsme s manželem založili vlastní taneční školu DanceFlow, kde vedeme kurzy a workshopy pro veřejnost, pořádáme tančírny, plesy a mnohé další taneční akce, tvoříme vlastní taneční oblečení a učíme, jak si užít tanec naplno.

“Tanec pro mě znamená cestu. Cestu, která nás zavede do vlastního nitra a pomůže objevit sebe sama. Cestu, po které můžeme společně kráčet s naším partnerem.”

V DanceFlow vám ukážou, že není třeba se bát a že tančit můžou opravdu všichni. Stačí jen najít odvahu, přijít a svěřit se do jejich tanceplné péče. Děkuji za vše. 🙂

-  Radka H.,

Nejlepší taneční kurzy, které jsem kdy zažila 🙂 Profesionální lektoři Péťa s Jirkou hned od první lekce navodili pohodovou a přátelskou atmosféru, a tak jsme se během kurzů i hodně nasmáli. Díky DanceFlow jsem poznala i nové přátele, kteří také milují tanec a rádi jsme se viděli nejen na kurzu, poseděli po kurzu, ale i jsme si užili několika Tančíren. Těším se na další 🙂

-  Veronika K.,

Děkujeme za nádherné okamžiky v taneční škole Danceflow, na které se nezapomíná ❤. Petruška a Jirka udělají i z „neumělců“ tanečníky, kteří tanec milují a rádi se k němu vrací. Díky přihlášení do DanceFlow jsme získali spousty skvělých kamarádů a zažili nespočet společných zážitků. Plesových sezón už se neobáváme a taneční boty jsou u nás doma pořád „v běhu“ :-). Atmosféra a energie v hodinách je vždy báječná. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vždy nám Jirka s Péťou vše pochopitelně vysvětlili a ukázali. Neváhejte a vyzkoušejte, nebudete litovat. Rádi navštěvujeme tzv. Tančírny – 1x do měsíce a nyní už se moc těšíme na DanceFlow ples. Děkujeme.

-  Gabriela G.,

Kurzy, workshopy, tančírny u Petry a Jirky Chadimů mají neopakovatelné kouzlo, přátelskou atmosféru a především Vás díky ním tanec začne neskutečně bavit a stane se pro Vás drogou, kterou pravidelně potřebujete:-)

-  Magdaléna H.,

Nejlepší taneční kurzy, které jsem kdy zažila! Jsou provázené pohodovou a přátelskou atmosférou a také spoustou legrace. Moc se těším na další lekce.

-  Katka P.,

Jsem ráda,že jsem našla odvahu a přihlásila se na kurzy Lady dance u DanceFlow. Přivítala nás lektorka Petra, milá, trpělivá a energická tanečnice. Na lekcích si to všichni užíváme. Našla jsem zde nová přátelství a hodiny smíchu a pozitivní energie. A proto se neváhejte přihlásit, ale pozor je to návykové.

-  Irena H.,

Peťa s Jirkou pro nás připravili nenáročnou choreografii svatebního tance, kterou jsme dokázali zvládnout i přesto, že kvůli koronavirové epidemii na nácvik zbýval pouhý měsíc. Tanec dokázali přizpůsobit všem našim požadavkům (námi zvolená hudba, menší prostor, jednoduchost) a vše nám krásně vysvětlili a ukázali. Choreografii jsme tak zvládli (dokonce i se zvedačkou 😊), i když jsme oba netanečníci. Tanec měl na svatbě velký úspěch a my jsme si v předsvatebním shonu dokázali při nácviku najít čas sami na sebe, zklidnit se a užít si vzájemný kontakt. Pokud o svatebním tanci přemýšlíte, určitě do toho jděte a Peťa s Jirkou jsou skvělá volba! Moc děkujeme za velmi příjemnou spolupráci!

-  Markéta a Petr,

Sobotní odpolední akce „Miluj své tělo“ byla pro mě jedinečnou kombinací všeho, co mám opravdu ráda a potěšila tak mé tělo i duši skvělou směsicí tance, cvičení, úžasných dobrot, aromaterapie i relaxace za zvuku zvonkoher a zpěvu, ve společnosti milých a pohodových žen….. Děkuji za toto pohlazení po duši i těle 🙂

-  Jitka R.,