Kateřina Zdařilová

Lektorka / fyzioterapeutka
Brief info

Pohyb mě fascinuje a provází celým životem. Řadu let jsem se věnovala závodnímu společenskému tanci a ten mě nasměroval na cestu k hlubšímu zkoumání pohybu. Vystudovala jsem fyzioterapii a svoji praxi ještě doplnila dalšími kurzy např. o problematiku pánevního dna a svalového centra těla, Pilates, Powerjógu. Vedu pohybové kurzy pro dospělé, ve kterých kombinuji prvky různých cvičebních stylů. Učím klienty chápat držení a pohyb našeho těla jako celku a jako cestu ke zdravějšímu a volnějšímu pohybu bez bolesti.

“Pomůžu vám vnímat své vlastní tělo, abyste měli ze svého pohybu ještě větší radost.”

Miluj své tělo – odpoledne strávené se správnými ženami! Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie 🙂 Děkuju, jste super!

-  Zuzana K.,

Workshop Miluj své tělo – Tak příjemnou sobotu už jsem dlouho nezažila. Péťa i Katka jsou skvělé lektorky, neustále se smějí a umí dodat novou energii. Moc se mi líbí propojení cvičení a tance. Jestli někdo z Vás dosud váhá, vřele doporučuji!

-  Jiřina P.,

Sobotní odpolední akce „Miluj své tělo“ byla pro mě jedinečnou kombinací všeho, co mám opravdu ráda a potěšila tak mé tělo i duši skvělou směsicí tance, cvičení, úžasných dobrot, aromaterapie i relaxace za zvuku zvonkoher a zpěvu, ve společnosti milých a pohodových žen….. Děkuji za toto pohlazení po duši i těle 🙂

-  Jitka R.,