kolaz2

online program

MILUJ SVÉ TĚLO

Program o vědomé ženské kráse, který tě naučí lépe vnímat své tělo, být sama sebou a užít si naplno svoji ženskost

 •  Chceš se ve svém těle cítit spokojeně a bezpečně?
 •  Chceš umět porozumět svému tělu a užívat si ho naplno?
 •  Chceš si na sebe udělat více času a věnovat svému tělu více péče?
 •  Chceš umět podpořit svou přirozenou krásu a ženskost?
 •  Chceš mít ze svého pohybu ještě větší radost?

Skvělé!

Pak jsi ve správný čas na správném místě.

Srdečně tě zveme na speciální online program

Miluj své tělo

Provedeme tě tanečními, pohybovými i relaxačními lekcemi a ukážeme ti cestu, jak podpořit svoji ženskost a mít své tělo ráda.

Naučíš se:
 • naladit se lépe na sebe sama
 • vnímat své tělo, svůj postoj, svůj pohyb
 • rozproudit v sobě ženskost
 • mít radost ze svého pohybu

Obsah programu

Tanec

2 taneční lekce – jeden žhavý a jeden smyslný tanec. Díky salse a bachatě v sobě rozproudíš energii a naučíš se krásným a elegantním pohybům.

Cvičení

3 pohybové lekce, během nichž se protáhneš a naučíš vnímat své vlastní tělo. Získáš sílu a najdeš funkční postoj, abys předcházela bolestem a zraněním a měla ze svého pohybu ještě větší radost.

Relaxace

Závěrečná relaxační lekce tě příjemně uvolní.

Bonus 1: Můj rok 2021

Zreviduj své sny a proměň je v realitu. Stáhni si a vyplň pracovní listy, které ti budou průvodcem na cestu rokem 2021.

Bonus 2: Plánovací karta “Můj týden”

Měj pod kontrolou své pravidelné aktivity a návyky. Naplánuj si nejdůležitější úkoly, které chceš v daném týdnu zvládnout. Sleduj, jak se ti daří držet na cestě za tvými cíli. Kartu si můžeš vytisknout a použít třeba jako záložku do jakéhokoliv diáře.

Bonus 3: playlisty s hudbou

Zaposlouchej se do našich playlistů s taneční i relaxační hudbou, které využiješ při tanečním tréninku, lekcích cvičení nebo během relaxační části programu.

Pro koho je tento program určen?

Program Miluj své tělo je vhodný pro každou ženu bez ohledu na taneční a pohybové zkušenosti – jak pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které již nějakou dobu tančí. V tanci i cvičení tě povedeme krok po kroku od základů po pokročilejší variace tak, abys měla ze svého pohybu radost a prožitek.

Jak vnímáš své tělo?

 • Máš ráda své tělo i se všemi jeho (ne)dokonalostmi?
 • Dokážeš vnímat jeho signály a respektovat je?
 • Umíš si užít své tělo, svůj pohyb a sama sebe bez ohledu na druhé?
 • Možná se necítíš ve svém těle úplně nejpříjemněji…
 • Možná bys ho nejradši dokonce i vyměnila…
 • Možná svému tělu vůbec nerozumíš a netušíš, co opravdu potřebuje…
 • Kolikrát ses při pohledu do zrcadla kritizovala nebo dokonce nenáviděla?
 • Kolikrát ses porovnávala s ostatními ženami (i když víš, že se to nemá…) a ve skrytu duše záviděla, že se umí lépe obléknout, že vypadají lépe, že tančí lépe, zatímco ty si připadáš pořád neohrabaně?
 • Kolikrát sis pomyslela, proč nejsi hubenější, hezčí…?

Poznáváš se trochu?

Určitě už jsi stokrát slyšela, že se máš mít víc ráda a přijmout se prostě taková, jaká jsi. Jenže jak na to? Jak najít ten harmonický vztah k vlastnímu tělu? Jak přijmout jeho (ne)dokonalosti? Jak si začít zase věřit?

Moc dobře si pamatuji ty pocity, kdy jsem řešila svůj vzhled, nevěřila jsem si, porovnávala se s druhými. I když navenek jsem se tvářila jinak, vnitřně mě to trápilo…

Byl to právě tanec, který mi otevřel oči a ukázal novou cestu. Ta mě zavedla do mého vlastního nitra. Díky tanci jsem našla ke svému tělu krásný a láskyplný vztah, probudil ve mě ženskost, přirozenost a vědomí sama sebe. Začala jsem znovu zářit, tvořit a milovat nejen své tělo, ale i život kolem. Pocítila jsem příval energie, zdravého sebevědomí a radosti v každodenním životě.

Tvé tělo je tvůj chrám.

Vydej se s námi na cestu poznání a vnímání svého těla. Udělej si na sebe čas a užij si každý okamžik věnovaný péči o své tělo, svou ženskost, svou krásu. 

Během lekcí zdravého cvičení protáhneme své tělo a zaměříme svou pozornost konkrétním svalovým oblastem, abychom ulevily přetěžovaným partiím. Díky cvikům, které vychází z různých cvičebních metod (jóga, powerjóga, pilates, McKenzie a další), nabereme sílu a jistotu do potřebných míst. Pokusíme se přemýšlet o svém pohybu, vnímat jemné detaily, zvědomovat svůj pohyb a dostat se až do samotného nitra.

Během tanečních lekcí rozvlníme své tělo v příjemných karibských rytmech – díky smyslné bachatě v sobě probudíme jemnou ženskost a eleganci, v salse se rozvášníme a necháme svou ženskou energii naplno proudit. V obou tancích si ukážeme základní kroky i pokročilejší variace a také styling – tedy jak pracovat a tančit s rukama elegantně, žensky a hlavně přirozeně.

Na závěr se odměníme uvolňující relaxací.

Tvé tělo ti to nezapomene.

Kdo tě programem provede?

Kateřina Zdařilová

Kateřina Zdařilová

Lektorka / fyzioterapeutka
Petra Chadimová

Petra Chadimová

Lektorka tance

Jak to bude probíhat?

 • Po zaplacení objednávky (jakmile se připíše platba na náš účet) dostaneš potvrzení do e-mailu s přístupy do uzavřené členské sekce.
 • Přihlášení do členské sekce je velmi snadné a přihlásit se můžeš odkudkoli (z počítače, notebooku nebo telefonu), stačí ti jen internetové připojení. 
 • Programem můžeš procházet libovolným tempem a v čase, kdy se ti to zrovna hodí. Víme, že ne vždy se cítíme ve své kůži nebo máme to správné rozpoložení – zkrátka procházíme různými fázemi cyklu, tak jej respektujme. Přístupy do této členské sekce proto získáš na dobu 1 měsíce, aby sis jednotlivé lekce mohla skutečně užít.

Cena programu

890,-Kč