KARIBSKÝ SEN

online kurz
6 lekcí

Od 8. března 2021

pro páry

Karibský sen - online kurz

Chcete v sobě rozproudit energii a naladit se na žhavé rytmy karibských tanců?

Přihlašte se do tohoto speciálního tanečního kurzu, v němž se budeme věnovat dominikánské bachatě, kubánské salse a merengue.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří s těmito tanci teprve začínají, tak i pro ty, kteří do už nějaký kurz či workshop absolvovali a chtějí si základní figury oživit a rozšířit o nové. Přestože kurz probíhá online, je počet míst omezen, abychom se vám mohli věnovat. Kurz je určen výhradně pro páry, přihlášky od jednotlivců nepřijímáme.

Co se naučíte?

V tomto online kurzu se věnujeme vybraným karibským tancům – naučíte se tak základní  i pokročilější kroky a figury do tanců: merengue, bachata a salsa, a to formou social dance se zaměřením na správné vedení a následování v páru, rytmizaci a partnerskou souhru. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Harmonogram kurzu

Termín Čas Počet lekcí
středy 10.3. – 14.4.2021 18:00 – 19:15 6 lekcí (75 min.)

Jak bude kurz probíhat?

 1. Po zaplacení objednávky (jakmile se připíše platba na náš účet) dostanete potvrzení do e-mailu.
 2. Živé online lekce probíhají na platformě ZOOM.
 3. Detaily přihlášení a informace k organizaci lekcí najdete zde v Organizaci živých online kurzů.
 4. Před zahájením kurzu vám bude zaslán e-mail s přístupovým odkazem a údaji, díky kterým se přihlásíte do aplikace.
 5. Připojit se můžete pomocí chytrého mobilního telefonu s (Android / iOS), notebooku / tabletu, PC, či některých chytrých TV.
 6. Dále budete potřebovat stabilní internetové připojení (rychlost připojení už dnes bývá na většině místech dostatečná)
 7. Kameru, abychom vás mohli vidět, učit, navigovat a opravovat. Na mobilních telefonech, noteboocích a tabletech obvykle kamera bývá, k PC budete potřebovat webkameru.
 8. Určitě budete také potřebovat dobrou náladu – bez ní byste lekci určitě neužili naplno.

Příprava před lekcí

 1. Před lekcí si připravte vhodné místo ve vzdálenosti přibližně 2 až 3 metry od kamery vašeho telefonu, počítače nebo tabletu.
 2. Přibližně 5 min před začátkem lekce klikněte na přístupový odkaz, který jsme vám zaslali přes e-mail, budete automaticky přesměrováni na virtuální taneční sál.
 3. Jakmile lekci spustíme, setkáte se všichni online :-). Mikrofon si ponechte zapnutý, na začátku proběhne přivítání a případně vás následně vyzveme k jeho vypnutí, nebo to za vás uděláme sámi, aby se přenos nerušil „echy“ ostatních účastníků.

Chcete se zúčastnit tohoto kurzu?

online lekce
KARIBSKÝ SEN
6 x 75 min.
2400,-/pár

 • Členové klubu DanceFlow mají nárok na slevu 300,- Kč – vložením slevového kupónu při objednávce kurzu

Kurz již probíhá

Radka H.,

V DanceFlow vám ukážou, že není třeba se bát a že tančit můžou opravdu všichni. Stačí jen najít odvahu, přijít a svěřit se do jejich tanceplné péče. Děkuji za vše. 🙂

Veronika K.,

Nejlepší taneční kurzy, které jsem kdy zažila 🙂 Profesionální lektoři Péťa s Jirkou hned od první lekce navodili pohodovou a přátelskou atmosféru, a tak jsme se během kurzů i hodně nasmáli. Díky DanceFlow jsem poznala i nové přátele, kteří také milují tanec a rádi jsme se viděli nejen na kurzu, poseděli po kurzu, ale i jsme si užili několika Tančíren. Těším se na další 🙂

Gabriela G.,

Děkujeme za nádherné okamžiky v taneční škole Danceflow, na které se nezapomíná ❤. Petruška a Jirka udělají i z „neumělců“ tanečníky, kteří tanec milují a rádi se k němu vrací. Díky přihlášení do DanceFlow jsme získali spousty skvělých kamarádů a zažili nespočet společných zážitků. Plesových sezón už se neobáváme a taneční boty jsou u nás doma pořád „v běhu“ :-). Atmosféra a energie v hodinách je vždy báječná. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vždy nám Jirka s Péťou vše pochopitelně vysvětlili a ukázali. Neváhejte a vyzkoušejte, nebudete litovat. Rádi navštěvujeme tzv. Tančírny – 1x do měsíce a nyní už se moc těšíme na DanceFlow ples. Děkujeme.

Magdaléna H.,

Kurzy, workshopy, tančírny u Petry a Jirky Chadimů mají neopakovatelné kouzlo, přátelskou atmosféru a především Vás díky ním tanec začne neskutečně bavit a stane se pro Vás drogou, kterou pravidelně potřebujete:-)

Katka P.,

Nejlepší taneční kurzy, které jsem kdy zažila! Jsou provázené pohodovou a přátelskou atmosférou a také spoustou legrace. Moc se těším na další lekce.

Irena H.,

Jsem ráda,že jsem našla odvahu a přihlásila se na kurzy Lady dance u DanceFlow. Přivítala nás lektorka Petra, milá, trpělivá a energická tanečnice. Na lekcích si to všichni užíváme. Našla jsem zde nová přátelství a hodiny smíchu a pozitivní energie. A proto se neváhejte přihlásit, ale pozor je to návykové.

Markéta a Petr,

Peťa s Jirkou pro nás připravili nenáročnou choreografii svatebního tance, kterou jsme dokázali zvládnout i přesto, že kvůli koronavirové epidemii na nácvik zbýval pouhý měsíc. Tanec dokázali přizpůsobit všem našim požadavkům (námi zvolená hudba, menší prostor, jednoduchost) a vše nám krásně vysvětlili a ukázali. Choreografii jsme tak zvládli (dokonce i se zvedačkou 😊), i když jsme oba netanečníci. Tanec měl na svatbě velký úspěch a my jsme si v předsvatebním shonu dokázali při nácviku najít čas sami na sebe, zklidnit se a užít si vzájemný kontakt. Pokud o svatebním tanci přemýšlíte, určitě do toho jděte a Peťa s Jirkou jsou skvělá volba! Moc děkujeme za velmi příjemnou spolupráci!

Jitka R.,

Sobotní odpolední akce „Miluj své tělo“ byla pro mě jedinečnou kombinací všeho, co mám opravdu ráda a potěšila tak mé tělo i duši skvělou směsicí tance, cvičení, úžasných dobrot, aromaterapie i relaxace za zvuku zvonkoher a zpěvu, ve společnosti milých a pohodových žen….. Děkuji za toto pohlazení po duši i těle 🙂

[contact-form-7 id=“1074″ title=“INDIVIDUÁLNÍ HODINA“]